Kodėl NT brokeriai siūlo naujus butus Vilniuje?

Itin stiprus nekilnojamojo turto rinkos augimas fiksuojamas sostinėje. NT vystytojai siūlo naujus butus Vilniuje, atitinkančius individualius pirkėjų poreikius. Iš kitos pusės, praktika rodo, kad nuperkama ir gana daug senos statybos butų. Ilgametę patirtį turintys brokeriai teigia, kad pirkėjų pasiskirstymas yra natūralus ir savaime suprantamas dalykas. Kol vieni didžiausią palankumą rodo komfortui ir patogumui, kiti vertina NT kainą. Tiesa, šiuolaikiniai būstų sprendimai leidžia sujungti minėtuosius aspektus į vieną, todėl brokeriai siūlo pagalvoti apie modernius naujos statybos projektus, įrengtus struktūriškai patogioje miesto zonoje, užtikrinančius saugų ir komfortišką gyvenimą.

Kodėl verta gyventi Vilniuje?

Nuolatos auganti sostinės būstų pasiūla orientuota į didėjančius pirkėjų mastus. Gyvenimas Vilniuje atitinka tiek jaunų, ambicingų žmonių poreikius, vertinančių perspektyvias darbo galimybes, tiek vyresnių pirkėjų lūkesčius, ieškančių patogaus ir komfortiško gyvenimo sau, savo šeimai ir vaikams. Sostinė yra vienas populiariausių pasirinkimų, vertinant ir studijų galimybes – čia įkurti stipriausi Lietuvos universitetai, siūlomos įvairios mokymosi kryptys. Dar vienas privalumas – platus pramogų ir renginių pasirinkimas, t. y. skirtingus poreikius atitinkantys laisvalaikio pasiūlymai.

Kodėl verta rinktis naujos statybos daugiabučius?

Nekilnojamojo turto brokeriai siūlo įvertinti įvairias būsto įsigijimo galimybes. Nors senos statybos daugiabučiai kainuoja mažiau, specialistai primena, kad gauti paskolą senam butui yra kiek sunkiau, be to, banko numatomos sąlygos yra griežtesnės. Reikėtų pagalvoti ir apie investicinę naudą – seną butą bus gerokai sunkiau parduoti. Dažnoje situacijoje jums teks investuoti į jo remontą ir atnaujinimą.

Pirkdami naujos statybos butą užsitikrinate patogų ir komfortišką gyvenimą, jums nereikės galvoti apie skubius remonto darbus, džiaugsitės jaukia kaimynyste ir palankesnėmis kreditoriaus sąlygomis. Tiesa, net ir šioje situacijoje turite įvertinti plačią naujos statybos daugiabučių pasiūlą. Rinkitės būstą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius, pvz., šiais metais itin palankiai įvertintas ambercity.lt projektas orientuotas į gyventojų komfortą, saugumą ir patogumą – daugiabučiai turi jaukų kiemą su poilsio zonomis ir vaikų žaidimų aikštelėmis, patogiai išplanuotas automobilių stovėjimo aikšteles ir modernias vaizdo stebėjimo sistemas, suteikiančias daugiau saugumo. Butai pasižymi racionaliu išplanavimu, todėl yra lengvai pritaikomi individualiems gyventojų poreikiams. Svarbus privalumas – optimalūs kainos pasiūlymai, atitinkantys ne tik pasiturinčių, bet ir vidutines pajamas gaunančių pirkėjų poreikius.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>