Sutaisyta viryklė ir maistas namuose

Daugybei žmonių viryklių remontas tikrai žymiai pagerintų gyvenimo kokybę, nes turėdami gerą sutvarkytą viryklę, galime gaminti skaniai ir sveikai. O juk ko daugiau žmogui ir reikia, ar ne? Štai keletas idėjų, ką tikrai sveiko galima gamintis namuose ant savo viryklės.

Susitaisyti viryklę: verdame daržovių troškinius

Vienas svarbus momentas, dėl kurio tikrai labai svarbu turėti gerą, veikiančią, sutaisytą viryklę – tai tinkamų daržovių troškinių gamyba. Viryklių remontas atsipirks per pirmąjį mėnesį, vos tik imsite gaminti maistą namuose. Ne veltui viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus problemų yra nutukimas. Juk dažnai miesto žmogus juda tik tiek, kiek reikia nueiti iki automobilio. O valgo jau nebe namuose gamintą maistą, o kažką išsinešimui iš užkandinių, taip pat maistą iš tokių vietų kaip restoranai ar tiesiog degalinės ir jų dešrainiai. Sveikam žmogui ir sveikam gyvenimui būtinai reikia ir sveiko maisto, to niekada negalima pamiršti. Turime grąžinti įprotį gaminti namuose. Patogus būdas taupiai gaminti, taupyti laiką ir sveikai bei skaniai maitintis: gamintis ant viryklės troškinius. Geriausia yra daržovių troškiniai, kurie tokie sveiki mūsų organizmui, tačiau kažkas galbūt neįsivaizduoja savo gyvenimo be mėsos. Troškinti galima morkas, svogūnus, paprikas, pomidorus, žalumynus, kopūstus ir kitokias gėrybes, sumaišytas su pupelėmis ar gyvuliniais baltymais – mėsa. Troškiniai gali stovėti šaldytuve kone savaitę, ypač jeigu jie be mėsos. Tad pasidarbavę virtuvėje 1 ar pusantros valandos, pasigaminsite savaitei troškinį, kurį galėsite neštis į darbą ir pasišildę suvalgyti.

Susitaisyti viryklę: kepame orkaitėje daržoves

Kitas pasiūlymas – kepti orkaitėje daržoves. Čia jau bus reikalinga ne tik viryklių remontas, bet ir meistras orkaitei patikrinti, jeigu ir pastaroji turi kokių nors gedimų. Aišku, kartais nereikia net meistro ir galima patiems nustatyti gedimą. Pavyzdžiui, kartais tiesiog mirksi laikmatis ir nieko nevyksta. Tai reiškia, kad reikia vienu metu paspausti pirmus du mygtukus ir nustatyti per naują laiką. Tada orkaitė ir vėl veiks. Kaip ten bebūtų, susitaisius orkaitę visada verta ten išsikepti daržovių. Apskrudusių, marinuotų įvairiuose naudinguose skysčiuose ir prieskoniuose. Tikras skanumėlis!

Susitaisyti viryklę: verdame sriubas

Dar viena priežastis, kodėl verta turėti gerai veikiančią viryklę – tai dėl sriubų gamybos. Tai dar vienas patiekalas, kurį be galo apsimoka gaminti. Tiesiog reikia netingėti ir lygiai taip pat pasidarbuoti kaip ir prie troškinio. Jeigu virsite kokią nors protingą daržovių sriubą, tai galėsite ją taip pat vartoti apie savaitę ir nereikės daugiau laiko gaišti virtuvėje.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Emilija

    Na be orkaitės aš neįsivaizduoju savo firminių kiaulienos kepsniukų. Todėl jei kas stringa iškart kuo greičiau noriu susitvarkyt, kad vėl galėčiau sau suktis virtuvėje. Mano kiauliena perkama tik iš https://dzukukrautuvele.lt/prekes/mesa/sviezia-mesa/sviezia-kiauliena/ , nes žinau, jog čia tikrai bus garantuota kokybė ir šviežumas. Jie moka apdirbt ir paruošt mėsą gaminimui, dėl to mano kiaulienos kepsniukai ir būna tokie skanūs, nes gaminami iš firminės mėsos :)

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>