Sunkiosios mašinos statybų metu

Jeigu jūsų sklype prasideda namo statybos, nieko nestebins savivartes puspriekabes ir kitokios sunkiosios mašinos. Kurios dažnai burgs, riaumos ir trankysis. Kokių automobilių ir transporto bei statybos priemonių galimai sulauksite svečiuose, jeigu jūsų sklype vyksta statybos? Štai kokių.

Savivarčiai sunkvežimiai arba priekabos

Taigi, pirmiausia pastebėsite, kad galbūt iš https://www.truckfind.lt ar iš kitur po sklypą važinėja sunkvežimiai – savivarčiai. Jie labai reikalingi, nes tik su jais gali būti atvežamos ir išverčiamos tam tikros medžiagos. Iš pradžių reikės daug smėlio reljefo išlyginimui, vėliau reikės kitų dalykų. Tačiau nuolatos teks kažkaip lyginti ir gražinti savo žemės reljefą. Vėliau reikės vežti medžiagas betonui, akmenis, lentas, blokelius ir kitus dalykus. Su savivarčiu patogiausia vežti birias medžiagas, kadangi jas galima patogiai išversti. Kai sunkvežimio priekaba paprasta, ne savivarčio, tuomet statybinės medžiagos gali būti tiesiog paprastu būdu iškraunamos.

Traktoriai

Taip pat visą tą laiką po sklypą galbūt važinės ir darbuosis įvairūs traktoriai. Jie bus reikalingi, kai reikės pravažiuoti pro klampias teritorijas, kažką nuvežti, pakelti, pratempti, prikabinti ir pan.

Ekskavatoriai

Tai gali būti panašus į traktorių transportas, gali turėti ir vikšrinius ratus. Visgi jo esmė – speciali "ranka" su kaušu. Ši transporto sunkioji priemonė naudojama būtent žemei kasti, taigi, jeigu ne jūs tą darysite, galbūt kažkas kitas. Matysite, kaip greitai šis monstras kasa žemę. Gal ten dėsite pamatus, gal lyginsite, tačiau tas kasimas gali būti toks veiksmingas tik šiuo būdu.

Kranai arba bokštiniai kraneliai priekaboje

Dar vienas reikalingas dalykas, kuris pasirodys ypač tuomet, kada vyksta daugiaaukštė statyba – tai kranas arba bokštinis kranelis priekaboje. Geriausias būdas pakelti armatūrą ir ją padėti į reikiamą poziciją. Žmonės savo jėga neužneš patys medienos į tam tikras vietas, ta mediena bus vežama ir keliama su kranu. Juo labiau, nepavyks į aukštį pakelti betono blokų, metalo, kitų labai sunkių medžiagų.

Buldozerių

Lyginimui ir griovimui naudojami buldozeriai su specialiu volu. Tačiau nebūtinai jis bus naudojamas ir reikalingas. Gal buldozerio reikės, o gal ir neprireiks, priklauso nuo to, ar yra ką griauti ir lyginti.

Mikroautobusas

Labai tikėtina, kad daugybė žmonių tiesiog darbuosis su mikroautobusas. Tai reiškia, kad paprastesni statybininkai, tam tikros statybų grandys, jungtys galės atvykti su mikro autobusiuku ir su juo daryti paprasčiausią dalyką – atvažiuoti bei atsivežti reikiamas medžiagas, įrankius.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Komentarai

  • Asta

    naudojant sunkiąsias mašinas statybose, gali visko nutikti, todėl gali netikėtai prireikti generatorių. Tai jubana.lt siūlo kokybiškus generatorius už tikrai gerą kainą. Jau teko išbandyt porą kartų šią parduotuvę, tai net nustebino puikus aptarnavimas

Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>