Kaip išvengti interjero dizaino klaidų

Kad ir kaip svajotume apie savo naujus tobulus namus, kartais juose netinka nauji virtuviniai šviestuvai, kartais baldai kažkodėl užgožia vieni kitus, o kartais tiesiog tvyro bloga aura. Ką daryti, kad išvengtumėte tų klaidų, kuriant savo interjero dizainą, kurios namus paverčia ne tokiais ir nuostabiais?

Nebijokite išmesti

Labai retai interjero kūrimas prasideda nuo nulio, nebent atvykote į užsienį ir viską ten pradedate nuo nulio. Tačiau dažniausiai kažką darome tada, kai prieš tai gyvenome kitur, o gal ten pat, tik dabar jau su papildomais daiktais. Tačiau, norint turėti tikrai gražų interjerą, vertėtų nebijoti tų visų senienų atsisakyti. Kartais mes galvojame – šie virtuviniai šviestuvai tada kainavo taip brangiai, ir dabar dar visai nepigūs, tai kaip aš juos išmesiu. Nors jie niekur netinka jūsų naujame bute. Arba – šita ąžuolinę antikvarinė prosenelės kėdė netinka prie bendro vaido, bet graužtų sąžinė ją išmetusi. Tačiau iš tikrųjų, atminkite, gyvenimas per trumpas, kad namuose kauptumėte daiktus, kurių neišmetate tik dėl sąžinės priekaištų. Atsisakykite visko, ko jums iš tikrųjų nereikia. Pamatysite, kiek daug vietos atlaisvės. Atsiras daugiau erdvės ir vietos idėjoms, kurios jums tikrai patiks. Galiausiai, galėsite gal net apsiriboti mažesniais namais.

Planuokite viską nedideliam biudžetui

Ar tai būtų virtuvės apšvietimas ir virtuviniai šviestuvai, ar įrenginėtumėte vonios kambarį, pirmiausia viską planuokite elementariai, su mažu biudžetu. Iš anksto apžiūrėkite, kokių komponentų jums reikės, taip pat kokios jų kainos rinkoje. Ir gaukite viską kuo pigiau. Turėdami šiuos dalykus gana pigius, sudarydami tam tikrą vientisą, tvarkingą interjerą, vėliau visada galėsite nupirkti kažką dar ir brangaus, masyvaus ir atkreipiančio į save dėmesį. Bet nepradėkite viso interjero planavimo nuo stambių ir brangių pirkinių, geriau laikykitės kainos ir kokybės santykio.

Paprašykite patarimo

Kartais mes tiesiog labai pavargstame įstrigę savo pačių burbule, nelabai matome, nelabai suprantame kuo dalykai, esantys aplink, iš tikrųjų skiriasi. Ir jeigu tikrai norite turėti puikų interjerą, nebūkite tik to burbulo viduje. Leiskite sau šiek tiek nuo jo atsitraukti, per žingsnį. O tą žingsnį ženkite kartu su žmonėmis, kurie išmano interjero dizaino sritį. Paprašykite, kad pažįstamas stilistas ar dizaineris užeitų į namus ir pasakytų savo nuomonę.

Sukurkite dėmesio centrą

Tiek virtuviniai šviestuvai, tiek liustrai, tiek gausiai apšviestas paveikslas gali sukurti dėmesio centrą jūsų namuose.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>