Kaip padidinti krūtinę?

Formuojant savo tobulą kūną ir išvaizdą, moterims dažnai rūpi krūtų didinimo operacija. Paprasčiausia yra esant mažai krūtinei tiesiog nusipirkti liemenėlę su pakietinimais ir padidinimais. Tačiau tai nedidina pačios krūtinės, tik sukuria to iliuziją. O kokie yra būdai, iš tiesų galintys padidinti krūtinę?

Efektyviausia – plastinė chirurgija

Be abejo, kad efektyviausias krūtinės didinimas šiais laikais yra plastinė chirurgija. Ir ji kuo toliau, tuo labiau tobulėja. Todėl ji gali leisti pasididinti krūtinę skirtingais būdais. Naudojant skirtingus implantus, netgi naudojant natūralius nusiurbtus riebalus. Plastinė chirurgija puiki tuo, kad ji nepaveikia niekaip bendros savijautos arba kažkokių kitų kūno dalių. Moteris tampa tokia, kokia nori, nes kažkas tikrai tiesiog pakoreguoja tą vietą, kuriai didžiausios priežiūros ir norisi – krūtinę. Taigi, šis būdas yra tikrai efektyvus, norint turėti gražią krūtinę, ir juo dažniausiai ir pasinaudoja dauguma moterų,m siekiančių ilgalaikio rezultato ir nebijančių grožio peilio. Kadangi technologijos, medicina bei plastinė chirurgija nuolat tobulėja, todėl drauge mažėja ir visi galimi rizikos faktoriai, operacijos ir visas laikas po jų tampa vis saugesni, mažėja komplikacijų.

Mityba ir sportas

Kitas būdas gauti didesnę krūtinę – derinti mitybą bei sportą. Blogasis būdas yra visai nesportuoti ir daug valgyti riebaus bei saldaus maisto. Tada priaugsite antsvorio ir kartu su didėjančiomis kitomis kūno vietomis, padidės ir krūtinė. Deja, tokia alternatyva moterims atrodo tikrai ne patraukli, o vengtina, nes daugelis pasiliktų mieliau liekną kūną, negu priaugtų svorio dėl krūtinės. Tad kitas variantas yra daug sportuoti ir užsiauginti raumenis ant krūtinės, taip pat valgant ir daug baltymų. Taigi, toks variantas įmanomas, deja, jis priverčia taip pat pakeisti visą kūną ir visą gyvenimą. Juk staiga tenka tapti kone kultūriste. Be to, rezultatas matosi tik tol, kol dirbti prie jo. Tad tai irgi trukdo gauti, ko nori.

Hormonai

Kartais moterims dėl endometriozės ar kitų ligų prireikia hormoninio gydymo. Būtent lytinių hormonų pasikeitimo metu gali padidėti arba sumažėti krūtinė. Nėštumas taip pat ją priaugina paprastai, būtent dėl pastarųjų hormonų veiklos ir pokyčių. Tačiau hormonų poveikis moterį visuomet veikia labai blogai. Jeigu didėja krūtinė, vadinasi, vyksta ir daug kitų dalykų. Galbūt jaučiamas nuolatinis PMS sindromas, atsiranda arba išnyksta spuogai, keičiasi oda, prasideda siaubingos nuotaikų perkūnijos, gali kisti menstruacijų ciklas ir pan. Tad vien dėl krūtinės hormonų tikrai nereikėtų vartoti.

Jonas

Jonas paskelbė 201 publikacijas

Įrašų navigacija


Parašykite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas. Privalomi laukeliai pažymėti simboliu *

Jūs galite naudoti šiuos HTML tag'us:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>